A Tompa Mihály Országos Verseny döntőjének díjazottjai

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Szombaton este a Mindenki színpada elnevezésű díjkiosztó gálával véget ért a XXVIII. Tompa Mihály Országos Verseny. Mutatjuk a díjazottakat.

I. kategória / vers
Aranysáv:
1. Szabó Sophia Léna –  Munka Utcai AI Komárom
2. Kiss Bence    –   Móra Ferenc AI Nyékvárkony
3. Vígh Emese    –    Kodály Zoltán AI Galánta

Ezüstsáv:
Bosák Károly Imre, Csiba Dorina, Falanga Frederica Stella Lucia, Gjiergji Izabella, Kóša Ricardo, Kovács Botond, Rácz Dorka, Rehák Hanna, Tóth Gellért

Bronzsáv:
Farkaš Ádám Bálint, Fazekas Stella, Molnár Bálint, Pálos Erik, Zsapka Zsófia

A zsűri különdíja:
Gjiergji Izabella    –    Deáki Alapiskola

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Rehák Hanna    –    MTNYA Marcelháza

I. kategória / próza
Aranysáv:
1. Bittera Sophie Iman  –  AI és Óvoda, Pozsonypüspöki
2. Mihalovič Marcell   – Széchenyi István AI, Felsőszeli
3. Ladányi Viola  – MTNYA Marcelháza

Ezüstsáv:
Biháry Laura, Illés Dorka, Lévai Natália, Nagy Olivér, Senkulič Dézi

Bronzsáv:
Zsigrai Lili, Vavrek István, Szegedi Attila, Preisinger Lea,
Oláh Fanni, Jóža Damián, Farkaš Megan Magdaléna, Dóczi Balambér, Bašternák Anna

A zsűri különdíja:
Illés Dorka    –    II. Koháry István AI, Fülek

II. kategória / vers
Aranysáv:
1. Ördögh Zsófia   – Czuczor Gergely AI, Érsekújvár
2. Fónad Lili    –    Eötvös Utcai AI, Komárom
3. Presinszky Emma  –  Alapiskola Nyárasd

Ezüstsáv:
Algayer Leo, Horňák Marek Maximilián, Majer Jázmin, Mészáros Saskia Jázmin,
Nógel Alexa, Fülöp Hanna, Marczel Eszter, Mács Zille Anna, Rádi Mátyás

Bronzsáv:
Bíró Bulcsú, Múčka Sophia, Keszeg Ella Ilona, Darabos Barbara, Antal Dávid

A zsűri különdíja: Mészáros Saskia Jázmin – Amade László AI, Bős

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: 
Mács Zille Anna    –    Tompa Mihály AI, Rimaszombat

II. kategória / próza
Aranysáv:
1. Gerencséry Erik  –  MTNYA Marcelháza
2. Anda Liza     –   Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár
3. Lukács Lídia   –  Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat

Ezüstsáv:
Tóth Gábor István, Tóth András, Šillo Dominik, Rigó Áron, Pongrácz Tamás Achilles, Pollag Ádám, Madari Hanna, Kürthy Réka, Horváth Lisa, Farkas Dezső Alex, Dórák Lara Jázmin

Bronzsáv:
Szalóczi Boglárka, Sonkoly Krisztián, Dóczi Boldizsár, Bohuš Edina Alexandra

A zsűri különdíja:
Dórák Lara Jázmin  –  Vámbéry Ármin MTNY Alapiskola, Dunaszerdahely

III. kategória / vers
Aranysáv:

1. Korpás Lilla     –   Szenczi Molnár Albert AI, Szenc
2. Gál Ádám Vajk  –  Tarczy Lajos AI, Hetény
3. Pinke Marián    –   Eötvös Utcai AI, Komárom

Ezüstsáv:
Bedecs Patrik, Bukovský Dorottya, Hlinka Igor, Horváth Zenkő Veronika, Képeš Lóránt, Ruszó Chiara, Zeman Dávid

Bronzsáv:
Rigó Bianka, Nagy Gabriella, Nagy Emma, Mihalovič Veronika, Házik Tímea, Deme Mátyás, Bíróczi Léda

A zsűri különdíja:
Horváth Zenkő Veronika    –    Széchenyi István Alapiskola, Felsőszeli

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Zeman Dávid      –      Szenczi Molnár Albert AI, Szenc

III. kategória / próza
Aranysáv:

1. Szőcs Ákos    –    Szenczi Molnár Albert AI, Szenc
2. Ožvald Damián   – Czuczor Gergely AI, Érsekújvár
3. Ürge József Jakab  –  Alapiskola, Fél

Ezüstsáv:  Pőcz Anna, Vass Roland Eduard, Viszlai Anna Rozália, Lénárt Dóra, Tóth Eszter, Jelen Jázmin, Édes Levente, Fekete Lujza

Bronzsáv: Tóth Máté, Bajcsi Boglárka, Bernáth Eszter, Blanár Ábel, Pierzchala Virág Anna, Molnár Karolina, Daru Csenge

A zsűri különdíja:
Fekete Lujza    –    Selye János Gimnázium, Komárom
Vass Roland Eduard  –  II. Koháry István Alapiskola, Fülek

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Lénárt Dóra  –  Széchenyi István Alapiskola, Felsőszeli

IV. kategória / vers
Aranysáv:

1. Gál Réka Ágota  –  SJG, Komárom
2. Bukovszky Orsolya  –  SJG, Komárom
3. Nagy Ákos    –    Ipari Szakközépiskola, Komárom

Ezüstsáv:
Szalay Mátyás, Sallai Zsóka, Póda László, Mellár László,
Greman Dorka, Fekete Virág Fanni, Bangha Roland, Balla Barnabás

Bronzsáv:
Tóth Friderika, Medza Réka, Laczkó Tamara, Horváth Balázs, Gál Sára, Renczes Fanni, Balog Maros

A zsűri különdíja:
Balla Barnabás    –    Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta
Greman Dorka     –   Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Póda László     –   MTNY Alapiskola és Gimnázium, Pozsony

IV. kategória / próza
Aranysáv:

1. Horňák Liliána  –  Márai Sándor Gimnázium Kassa
2. Köles Bence    –    Magángimnázium, Dunaszerdahely
3. Nagy Viktor    –    MARIANUM, Komárom

Ezüstsáv:
Ziff Stella, Záreczky Mária, Varga Renáta, Szabó Júlia, Patócs Natasa, Matuš Lilla, Králik Máté, Kónya Dániel

Bronzsáv:
Papp Márton, Oros Boglárka Sára, Mezőszállási Márk, Mészáros Fatime, Lelovics Gergely, Keszegh Réka, Farkas Dániel

A zsűri különdíja

Kónya Dániel Márai Sándor Alapiskola és Gimnázium Kassa

V. kategória / vers
Aranysáv:

1. Fodor Péter     –   Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem
2. Papp Viktória  –  Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem
3. Csölle Stefánia  –  Fűr

Ezüstsáv:
Balla Dávid, Bohák Anikó

Bronzsáv:
Demko András, Cibuľa Katalin

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Bohák Anikó    –    Kéty

V. kategória / próza
Aranysáv:

1. Kontár Piroska  –  Alsószeli
2. Dóczi Henrietta  –  Kiskövesd

Bronzsáv:
Mgr. Nagy Tibor

VI. kategória / énekelt-megzenésített versek
Aranysáv:

1. Zekeres együttes  –  Szepsi  –  Viszlai Tibor
(Különdíj: részvétel a Borostyán fesztiválon)
2. A.F.F. zenekar     –   Kassa   – Bodnár Attila
(Különdíj: a legizgalmasabban hangszerelt előadás)
3. Göbő Anna és Sándor   – Léva  –  Göbő Sándor

A zsűri különdíjával aranysávos: HoryZone

Ezüstsáv: Viharvirág, Törtakkord, The Töpörtyűk, SUHANCOK, Red Lips, Proveniens, PARADIGMA, New Orleans, majd alvászavar, EndORFin, DADA CLUB, CSILLAGVIRÁG

Bronzsáv: Everest, CAMPA-NULLA, Alárbopavi

VII. kategória / lírai színpadok
Aranysáv:

1. Huncutkák Színjátszó Csoport    –    Bátka
2. KGSzT Lírai Színpad   – Márai Sándor Gimnázium, Kassa

Ezüstsáv:
TSÍZIÓ Diákszínpad Galánta, GIMISz Diákszínpad Komárom

Bronzsáv:
Sycorax Királyhelmec

A zsűri különdíja a kreatív színészi játékért:
Balla Barnabás

Ígéretes előadói teljesítményéért:
Lovas Gergő




Share.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát. A sütikről bővebben az Általános felhasználói feltételek oldalon tájékozódhat.

Bezárás