A XXVII. Tompa Mihály Országos Verseny döntőjének díjazottjai

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

A díjkiosztó gálaműsorral szombat este véget ért a Tompa Mihály Országos Verseny döntője Rimaszombatban.

A XXVII. Tompa Mihály Országos Verseny 2018-as döntőjében díjazottaknak teljes listáját a csemadok.sk oldalon találja, míg a dobogós helyezéseket alább is megtekintheti:

I. kategória – vers

1.    Maczkó Fanni, Eötvös Utcai MTNY Alapiskola, Komárom (Felkészítő: Varga Rózsa)
2.    Rácz Dorka, MTNY Alapiskola és Gimnázium, Pozsony (Felkészítő: Kása Ildikó)
3.    Hámori Diána, MTNY Alapiskola, Dunaradvány (Felkészítő: Kiss Éva)

A zsűri különdíja: Moore Dominik
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Jančík Lilien

I. kategória – próza

1.    Szalóczi Boglárka, Deáki Alapiskola (Felkészítő: Renczés Nóra)
2.    Köblös Léna, Királyhelmeci MTNY Alapiskola (Felkészítő: Mgr. Illés Irén
3.    Bittera Sophie Iman, Alapiskola és Óvoda, Pozsony (Felkészítő: Mgr. Bittera Katalin)

 

II. kategória – vers

1.    Bari Szabolcs, MTNY Alapiskola Uzapanyit    (Felkészítő: Farkas Éva)
2.    Pereszlényi Zsófia, Ady Endre Alapiskola, Párkány    (Felkészítő:  Pesti Zsuzsanna)
3.    Méhes Máté, Móra Ferenc Alapiskola, Nyékvárkony    (Felkészítő: Mgr. Fodor Anikó)

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Mács Zille Anna

II. kategória – próza 

1.    Dóczi Boldizsár, Alapiskola Bodrogszerdahely    (Felkészítő: Dóczi Sándor)
2.    Tóth Gábor István, Alapiskola Nyárasd    (Felkészítő: Magyar Gaál Lívia)
3.    Vámos Dóra, Marianum Egyházi Iskolaközpont, Komárom    (Felkészítő: Marcsa Krisztína)

A zsűri különdíja: Mikóczi Lili
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Csala Rebeca

 

III. kategória – vers

1.    Urbán Csongor, Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos    (Felkészítő: Urbán Emőke)
2.    Bangha Roland, Selye János Gimnázium, Komárom    (Felkészítő: Farkas Adrianna)
3.    Gál Ádám Vajk, Tarczy Lajos Alapiskola, Hetény     (Felkészítő: Kiss Szilvia)

A zsűri különdíja: Greman Dorka, Bukovský Dorottya
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Balázs Anna Ajnácska

III. kategória – próza

1.    Szalay Mátyás, Munka Utcai Alapiskola Komárom    (Felkészítő: Habán Hajnalka)
2.    Morvai Viktória Bereniké, Ady Endre Alapiskola, Párkány    (Felkészítő: Jakubík Teréz)
3.    Fekete Lujza, Selye János Gimnázium, Komárom    (Felkészítő: Spátay Adriana)

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Farkas Dániel

 

IV. kategória – vers

1.    Katona Eszter, MTNY Alapiskola és Gimnázium, Pozsony    (Felkészítő: Kulcsár Mónika)
2.    Balla Barnabás, Kodály Zoltán Gimnázium Galánta    (Felkészítő: Bergendi Mónika)
3.    Gál Réka Ágota, Selye János Gimnázium, Komárom    (Felkészítő: Mgr. Art. Kiss Szilvia)

A zsűri különdíja: Kantár Máté
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Sallai Zsóka

IV. kategória – próza

1.    Králik Máté, Selye János Gimnázium, Komárom    (Felkészítő: Králik Zsuzsanna)
2.    Jankulár Tamás, Selye János Gimnázium, Komárom    (Felkészítő: Spátay Adriana)
3.    Simon Dóra, Közös Igazgatású Iskola, Szenc    (Felkészítő: Pongrácz Flóra)

A zsűri különdíja: Galamb Krisztián
Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: Köles Bence

 

V. kategória – vers

1.    Török Máté, Selye János Egyetem    (Felkészítő: Horváth Eszter)
2.    Fodor Péter, Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem    (Felkészítő: Mgr. N. Tóth Anikó, PhD.)
3.    Jung István, Selye János Egyetem

V. kategória – próza

1.    Csémi Andrea, Nagymegyer (lakhely)
2.    Demko András mérnök, Nagyida
3.    Lichtmannegger Lívia, Selye János Egyetem

 

VI. kategória – énekelt/megzenésített versek

1.    Molnár Ibolya    Farnad
2.    EndORFin    Rozsnyó    (Felkészítő: Papp Viktória)
3.    Csillagvirág    Rimaszombat    (Felkészítő: Páko Mária)

A legérettebb zenei produkcióért: Göbő Anna, Göbő Sándor

Különdij – Kiemelt média megjelenés az első szlovákiai magyar zenei portálon, az ATEMPO.sk-n, fél éven át a TMOV verséneklők kategóriájának I., II. és III. helyezettje részére.
Ing. Zaťko Ervin alapító, főszerkesztő felajánlása

VII. kategória – lírai színpadok

1.    A KGSzT Lírai Színpada, Márai Sándor Gimnázium, Kassa    (Felkészítő: Bodon Andrea)
2.    GIMISz Diákszínpad, Komáromi VMK, Selye János Gimnázium, Komárom    (Felkészítő: Bajkai Csengel Mónika)

Ígéretes előadói teljesítményéért: Viszlai Anna Rozália

Forrás: csemadok.sk, ujszo.com




Share.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát. A sütikről bővebben az Általános felhasználói feltételek oldalon tájékozódhat.

Bezárás