A hétvége rimaszombati sporteredményei

Az elmúlt hétvége rimaszombati sporteredményei

Labdarúgás

FK Spišská Nová Ves – Rimaszombati VSK 3:2 (1:1)

A két III. ligában szereplő csapat hétvégén Iglón lejátszott találkozóján 1-1-es félidőt követően 3-2-es vereséget szenvedtünk. A mérkőzésen a hazaiak részéről Róbert Hagara mesterhármast ért el, góljainkat Erik Ľupták és Jozef Šulek szerezték.

Röplabda

TJ Slávia TU Zvolen – Slovan Rimaszombat VK 0:3 (-10, -10, -18), 3:0 (20, 25, 26)

A VK Slovan röplabdázói az I. liga keleti csoportjában a bajnokság 16. kettős fordulójában a mögöttünk álló zólyomiak otthonába látogattak. Az első mérkőzésen a vendégek mind a három szettben végig vezetve magabiztosan nyertek. A második meccsen aztán magukhoz tértek a hazaiak, és ha nagy csatában is, de mind a három játszmát nyerve hozták a kötelezőt.

Teke

TJ Slavoj Veľký Šariš – Rimaszombati TK 3:5 (3146:3256)

Szombaton késő délután a TJ Slavoj Veľký Šariš elleni mérkőzéssel kezdte a negyeddöntő rájátszását a Rimaszombati TK együttese, amely az első mérkőzésen ezúttal idegenben győzelemmel zárta a napot. Visszavágó egy hét múlva.

Pontszerzők: Šmatlík Róbert (584), Turčanová Jana (549) és Bodnár Gabriel (534).

Nem szereztek pontot: Paulečko Pavel (560),Murín Dušan (514), Király René (515).

A több ütött fáért járó két pontot a vendégek csapata kapta, így alakult ki a 3:5-ös végeredmény.

Asztalitenisz

A III. ligában szereplő Rimaszombat B csapata a bajnokság utolsó előtti fordulójában hazai környezetben mindkét mérkőzését megnyerte, s ezzel fellépett a tabella negyedik fokára.

Mladosť Relax Rimaszombat B – Zvolenská Slatina 9:5 (33:26)

Egyéni eredmények: Zelezník Tomáš (1gy/2v), Janíček Juraj (3gy/0v), Huszti Róbert (3gy/0v), Vaculčiak Jozef (1gy/1v), Miháľ Milan (0/1)

Páros eredmények: Vaculčiak Jozef, Miháľ Milan (gy), Janíček Juraj, Huszti Róbert (v)

Mladosť Relax Rimaszombat B – Hliník nad Hronom 10:4 (33:20)

Egyéni eredmények: Zelezník Tomáš (1gy/2v), Janíček Juraj (3gy/0v), Huszti Róbert (2gy/1v), Vaculčiak Jozef (2gy/1v)

Páros eredmények: Vaculčiak Jozef, Miháľ Milan (gy), Janíček Juraj, Huszti Róbert (gy)