Magabiztos siker a Poltár otthonában

közép-szlovákiai Tipos III. ligában tovább harcol a bajnoki címért a Rimaszombati VSK, amely idegenben 4:0-ra legyőzte a TJ Sklotatran Poltár csapatát. Nagy pofonba szaladtak bele a tavasszal még pontot sem vesztett fülekiek, akik a vasárnap délelőtti focimatinén a listavezető rózsahegyi fakó otthonában megalázó, nagyarányú vereséget szenvedtek. A fülekiek egyetlen gólját a 25. percben Knieževič szerezte. A losonciak Budinský 49. percben szerzett góljával egyenlítettek, majd a 73. percben ismét ő volt eredményes. A végeredményt végül is a hazai Praženica állította be, aki a 87. percben talált a saját kapujába – öngól.

közép-szlovákiai IV. liga déli csoportjában a tavasszal nagyszerűen szereplő tornaljaiak újabb értékes három ponttal lettek gazdagabbak, ezúttal Gyetván nyertek, a tabellán maradtak a kilencedik helyen.

Az V. liga D csoportjának szombati mérkőzésén immár zsinórban negyedik tavaszi meccsüket is elbukták a sereghajtó osgyániak. Gólokban és fordulatokban gazdag mérkőzésen Uhrín 87. percben született góljával tartották otthon a három pontot az ajnácskőiek. A felediek és a ragyolciak győzelmükkel teljesítették az elvárásokat.