Szlovák jégkorongliga – A címvédő otthonában nyert a DVTK

A DVTK Jegesmedvék csapata hosszabbítás után 3-2-re győzött a címvédő Banská Bystrica otthonában a szlovák jégkorongliga alapszakaszának keddi játéknapján.

A második harmadban hat perc alatt négy gól született, egyenlő eloszlásban. Ezt megelőzően, és a rendes játékidőben ezt követően sem találtak a hálóba a csapatok, ezért hosszabbításra volt szükség. A ráadás második percében a magyar csapat kanadai csatára, Ryan Harrison szerezte a győztes gólt.

A miskolciak a hatodik meccsükön negyedszer nyertek a Tipsport Ligában és vezetik a szlovák bajnokságot.

Eredmény:
HC ’05 Banská Bystrica -DVTK Jegesmedvék 2-3 (0-0, 2-2, 0-0, 0-1) – hosszabbítás után

Gólok: 32. Fafrák (Tamáši, Nemčík), 33. Hickmott (Southorn, Jääskeläinen) – 27. Beauvillier (Ross, Dudás), Magosi (D. Kiss), 62. Harrison (Beach, Ross).