Foci: Egyre nagyobb bajban a rimaszombatiak

A Rimaszombati VSK labdarúgócsapata 2:1-es vereséget szenvedett az MŠK Námestovo vendégeként a Tipos III. liga közép csoportjának vasárnapi játéknapján.

Tomáš Boháčík edző csapata már a huszonötödik percben vezetést szerzett Roman Paparyha találatával, a hazaiak viszont előbb a 79. percben Juraj Gelčinský  révén egyenlítettek, majd a győztes találatukat Martin Habiňák szerezte két perccel a rendes játékidő lefújása előtt.

MŠK Námestovo – Rimaszombati VSK 2:1 (0:1)

Gólszerzők: 0:1 Paparyha (25.), 1:1 Gelčinský (79.), 2:1 Habiňák (88.)

RIMASZOMBAT: Michálik – Vasilko, Dudek, Boháčik, Mičuda – Paparyha, Fajčík (Balog 83.) – Lavrík (Šulek 72.), Nagy,  Vasylynets (Juhász 65.) – Grujovič. Edző: Tomáš Boháčik.

További eredmények: Novohrad Losonc VSK – TJ Tatran Oravské Veselé 0:1 (0:0), MŠK Fomat Martin – ŠKM Liptovský Hrádok 2:1 (1:1), FTC Fülek – FK Čadca 4:0 (3:0), TJ Jednota Bánová – FK Rakytovce,3:0 (1:0), TJ Baník Kalinovo – MFK Zvolen 1:2 (0:2) , TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – ŠK Prameň Kováčová 1:0 (1:0),  TJ Tatran Krásno  nad Kysucou – MFK Žarnovica 1:1 (1:1)

A bajnokság állása:

A következő fordulóban szeptember 21-én, szombaton 15.00-kor a rimaszombatiak a szomszédos TJ Baník Kalinovo gárdáját fogadják hazai környezetben.