Újabb döntetlen a Liptovská Štiavnica otthonában

Tizenkettedik bajnoki mérkőzésén a negyedik döntetlenjét szerezte csapatunk a közép-szlovákiai Tipos III. liga vasárnapi játéknapján.

Nem sokáig ismerkedtek, tapogatóztak a pályán a csapatok, hiszen a hazaiak Šimon Koleň révén már a 28. percben vezetést szerezhettek volna, de a megítélt büntető kimaradt. A félidő hajrájára kanyarodva a vendégek szereztek vezetést, akik a szünetig lendületben is maradtak, ám nem találtak újra kapuba.

A folytatásban is magabiztosan futballoztak a vendégek, több helyzetet is kialakítottak, de azok rendre kimaradtak. A hajrá ennek ellenére izgalmasan alakult, mivel a hazaiak közel negyedórával a vége előtt kiegyenlítettek. Újabb gólt azonban már nem tudtak szerezni, így az eredmény már nem változott, maradt az 1:1-es döntetlen.

Közép-szlovákiai Tipos III. liga, 12. forduló

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – Rimaszombati VSK 1:1 (0:1)

Nagyselmec, 150 néző. Vezette: Legíň (Herdel, Labuda)

RIMASZOMBAT: Gregor – Vasilko, Sekulič, Ponomarov (Vasylynets 10.), Mičuda – Lavrík, Šulek (Balog 70.)- Nagy, Juhász, Fajčík – Grujovič. Edző: Tomáš Boháčik.

Gólszerzők: 0:1 Sekulič (40.) – Koleň (79.)

További eredmények: MŠK Fomat Martin – MŠK Námestovo 4:0 (2:0), Novohrad Losonc VSK – MFK Zvolen 2:1 (0:1), TJ Baník Kalinovo – FK Rakytovce 1:0 (1:0), FTC Fülek – TJ Jednota Bánová  1:0 (1:0), TJ Tatran Krásno  nad Kysucou – ŠKM Liptovský Hrádok 0:0, MFK Žarnovica – FK Čadca 2:1 (0:1), TJ Tatran Oravské Veselé – ŠK Prameň Kováčová 1:1 (0:0).

Újabb döntetlenjével a mieink maradtak a 14. helyen a táblázaton és a következő fordulóban szombaton 14 órakor a szomszédos Novohrad Losonc VSK  csapatát fogadják hazai környezetben.