Újabb egy pont a tarsolyban

Rimaszombat hosszabbításban kapott góllal 5-4-es vereséget szenvedett a HK MŠK Indian Žiar nad Hronom vendégeként a szlovák jégkorong-bajnokság (Tipos Liga) 20. fordulójának szerdai mérkőzésén.

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom – Rimaszombati VHK 5:4 h.u. (1:2, 3:2, 0:0 – 1:0)
Gólszerzők: 7. N. Gašpar, 27. L. Lunter, 29. Jakúbek, 33. L. Lunter, 63. N. Gašpar – 9. Rákoš, 14. Ďaloga, 26. Soveľ, 39. Ďaloga.
418 néző. Lövések: 23:31 Kiállítások: 2:6, Emberelőnyös helyzet: 0/5 – 0/1, Emberhátrányos helyzet: 1/1- 5/5

További eredmények: Aquacity Pikes – VLCI Žilina 0:5 (0:1, 0:4, 0:0), HK Skalica – HK Gladiators Trnava 3:2 h.u. és sz.u. (1:0, 0:0, 1:2 – 0:0, 1:0), HK STEEL TEAM Trebišov – HK ‘95 Považská Bystrica 4:3 (1:1, 3:1, 0:1), TSS GROUP Dubnica – HC Topoľčany 1:3 (1:1, 0:1, 0:1), Modré krídla Slovan – HC Prešov 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

A rimaszombatiak továbbra is a 10. helyen állnak, de már csak egy ponttal megelőzve a Trnava és a Prešov együttesét, december 1-én, pénteken 18 órától a harmadik helyezett HC Topoľčany csapata ellen lépnek jégre hazai környezetben.

Forrás: -cse-, kép: HockeySlovakia.sk